Jdi na obsah Jdi na menu
LovecPokladu.cz - detektory kovů
 


Přemístění pplk. Antonína Vlka

27. 4. 2007

Ve věstníku SNB 1946 je v osobní rubrice mimo jiné uvedeno toto:

Přemístěn byl ze služebních důvodů dnem 15. dubna 1946 podplukovník Antonín Vlk od oddělení Va/3 (hlavní velitelství SNB) k oddělení Va/5 (velitelství letectva SNB) ministerstva vnitra;

čís. IV 7465/1946-Va/3 ze dne 18. dubna 1946.

Ve Věstníku SNB 1945 je v osobní rubrice mimo jiné uvedeno toto:

Zrušeno bylo přeložení do trvalé výslužby a do činné služby byl opět povolán na základě ustanovení dekretu presidenta republiky ze dne 17. srpna 1945 o odčinění křivd československým veřejným zaměstnancům: (čís. 53/1945 Sb.):

dnem 2.7. 1941:

podplukovník Antonín Vlk

a přidělen štábu hlavního velitelství SNB;

čís. II-8506/45-V/6 ze dne 6. října 1945.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář